תרופת פלא אשר מאריכה חיים

שלא כמו ויאגרה או ארוקסון, זה מנסה להפוך את הבעיות הגורמות לתפקוד לקוי על ידי העברת גלי קול בעוצמה נמוכה דרך רקמת הזיקפה. אך אפילו מדענים של Futura מודים כי לא סביר כי ארוקסון יסייע למקרים הקשים ביותר של תפקוד לקוי של זיקפה, הפוגעים בכ- 20-30% מהחולים, בדרך כלל עקב נזק עצבי בבטן התחתונה.

בתחילת שנות האלפיים, מדענים בחברת התרופות Futura Medical, https://www.fetish.co.il חברת תרופות בסורי, נתקלו בסיפורים על תרופה למחלות לב שנראתה כמביאה לזיקפה בטעות. בעוד קומץ חברות פארמה ניסו ולא הצליחו להכניס תרופות יריבות למרפאה, אולם היקף המכונות הגדול של מכונת הרווח בוויאגרה יצר מונופול, כאשר מרבית החברות נרתעות מהאתגר, ותופסות אותו כסיכון רב מדי.

מאז התפוצצה “הגלולה הכחולה הקטנה” המפורסמת לשוק בשנת 1998, והפכה לתרופה הנמכרת ביותר בהיסטוריה, ענקית התרופות האמריקאית הרוויחה סכומי עתק לשיווק אותה לסובלים מבעיות זיקפה בכל רחבי העולם. תוך שלושה חודשים מיום השקתה, ויאגרה כבר הרוויחה פייזר 400 מיליון דולר, ובשני העשורים האחרונים היא ייצרה באופן עקבי מכירות שנתיות בהיקף של 1.8 מיליארד דולר.

Brahmbhatt ממליץ ללכת לרופא בהקדם האפשרי אם אתה מבחין בסימנים של לחץ דם נמוך כמו עייפות או סחרחורת. בנוסף, באמצעות פעילויות הארה פומביות הנוגעות ל- ЕᎠ ולטיפול בו, EƊ הופך להיות מקובל כמצב בר-פעולה. אם אתה נוטל סילדנאפיל לטיפול בתפקוד לקוי של זיקפה, זוגיות אמור לרופא אם אי פעם הומלץ לך על ידי איש מקצוע בתחום הבריאות להימנע מפעילות מינית מסיבות רפואיות או אם אי פעם חווית כאבים בחזה במהלך פעילות מינית.

פעילות מינית עשויה להוות עומס על לבך, במיוחד אם יש לך מחלת לב. אם אתה חווה כאבים בחזה, סחרחורת או בחילה במהלך פעילות מינית, התקשר לרופא מיד והימנע מפעילות מינית עד שהרופא שלך אומר לך אחרת. לפני שהתקבלו ויאגרה ותרופות אחרות של אי-אונות עם מרשם, לעיתים רושמים רופאים נגזרת של עשבי המור לחולים הסובלים מ- EƊ.

אך מומחים אומרים כי התרופות אינן יעילות במיוחד והיא עלולה לגרום לעצבנות ובעיות אחרות. “ואני חושד שעשב זה לא חזק כמו הגרסה התרופתית.” יתרה מכך, ראיות מראות כי יוהימבה קשור ליתר לחץ דם, חרדה, כאבי ראש ובעיות בריאותיות אחרות. שהיו לי סטוצים, ואני תמיד אומרת לו שלא נהנתי מהם, זה היה יצר הסקרנות או הבדידות, אז הוא טוען, אם לא נהנתי, אז איך עשיתי זאת 3 פעמים?

הוא לא מבין איך בחורה כמוני יצאה עם מישהו שהיה עבריין, וידעתי זאת ובכל זאת יצאתי איתו. את כל התשובות לשאלות האלו ניסיתי לתת לו ודיברנו על זה המון. הוא אומר שכשאני לידו, אז הוא מרגיש הרבה יותר טוב. הבעיה היא שאני יחסית רחוקה וכשאנו מדברים בטלפון, אני לא מצליחה לתת את אותו ה”אפקט”.

במקרים אלו רצוי לפנות לטיפול אצל סקסולוג או סקסולוגית על מנת לבדוק מה מקור האוננות הכפייתית, כיצד לשלוט בדחף וכיצד ליהנות משיפור יחסי המין מין מלאים תקינים. במידה והאוננות משמשת כתחליף או מסייעת לאדם להימנע מהתמודדות עם נושאים המאיימים עליו הטיפול מסייע ליצור דרך התמודדות אחרת במקום לברוח לאוננות כפתרון הקל והזמין.

לאחרונה, אין אונות פיתחנו (ד”ר דרבי, ד”ר דורון, ד”ר איילון ואחרים) טיפול חדשני בשפיכה מהירה. הטיפול אינטרנטי לחלוטין ולא מצריך קשר עם מטפל. PDE-5 נמצא גם ברקמות אחרות, כולל סוגר פי הטבעת האנאלי, צומת העיכול ושופכה .11 מעכבי PDE-5 עשויים להשפיע גם על הטון הנוראדרנרגי בפין באמצעות השפעות ה- NO על מסופי העצבים.

במצגתו תיאר ראלף את הטיפול האידיאלי הטוב ביותר לבעיות בזקפה כעדויות טובות ליעילות, בהופעה מהירה, בטיחותי, זול ודיסקרטי, היותו טיפול מקומי, שאינו מושפע ממזון ושתייה ומקובל על בן הזוג המיני של המטופל. למרות שלתרופות אלו וטיפולים לקשיי זיקפה אחוז הצלחה של כ -70%, יש ליטול מעכבי PDE5 בין 30 דקות לשעתיים לפני פעילות מינית המובילה לחוסר ספונטניות בחיי המין של הנוטלים את התרופות.

If you loved this posting and you would like to obtain much more info regarding מדריך תנוחות סקס kindly ɡo to the site.